ارزیابی ناظر عالی ستاد خدمات سفر کشور از میزبانی فارس در ایام نوروز/ عملکرد مطلوب ستاد اجرایی خدمات سفر فارس

مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری کشور گفت : استان فارس امسال استانی موفق در میزبانی از گردشگران نوروزی بود.

ارزیابی ناظر عالی ستاد خدمات سفر کشور از میزبانی فارس در ایام نوروز/ عملکرد مطلوب ستاد اجرایی خدمات سفر فارس

به گزارش مؤسسه فرهنگی قرآن پژوهان شمال از شیراز،  یحیی نقی‌زاده محبوب مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری کشور در بازدید از ستاد اجرایی خدمات سفر استان فارس گفت: هماهنگی و انسجام بین دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر به‌عنوان یکی از محورترین اقدامات ستاد تلقی می‌شود.

مدیرکل نظارت و ارزیابی گردشگری کشور ادامه داد: هریک از دستگاه‌های اجرایی استان در حد خود نیازها و انتظارات مسافران را مرتفع کرده‌اند به‌طوری‌که شهرداری در نظافت و آراستگی و پاکیزگی شهر و تأمین اسکان اضطراری برای مسافران اقدامات مناسبی انجام‌ داده است.

وی افزود: راه‌اندازی سایت اطلاع‌رسانی و میزبانی از مسافران از اقدامات ارزنده ستاد است.

تقی زاده گفت: پلیس انتظامی و پلیس راه استان فارس در برقراری نظم و امنیت شهرها و جاده‌ها و نظارت مستمر بر تردد و ترافیک خودروهای ورودی و خروجی با استفاده از پهبادهای رصد برای اولین بار در سطح کشور به‌صورت ابتکاری عمل نموده و رفتارهای برخی رانندگان را که ممکن است خطرآفرین باشد کنترل می‌کنند.

این مقام مسئول از تلاش‌های انجام‌گرفته توسط، امداد و نجات، جمعیت هلال‌احمر، اورژانس و آموزش‌وپرورش تقدیر کرد و این انسجام و هماهنگی را نشانگر یک مدیریت واحد و موفق بیان نمود.

دکتر نقی زاده محبوب بیان داشت: قطعاً با توجه به حجم مسافری که وارد استان فارس می‌شود اگر این مدیریت واحد اعمال نمی‌شد با مشکلات و نارضایتی زیادی مواجه بودیم که خوشبختانه در طی بازدید از کمپ‌ها در میان مسافران شاهد رضایتمندی مسافران هستیم.

ناظر عالی ستاد خدمات سفر کشور همچنین به دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر استان فارس مستقر در اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اشاره کرد و گفت: فعالیت دبیرخانه ستاد با توجه به سابقه طولانی که در موضوع خدمات‌رسانی به گردشگران دارد مطلوب است و پیش‌بینی‌های قبلی درزمینه نظارت بر واحدهای اقامتی پذیرایی و تفریحی اعمال گردیده است.

وی در پایان ارائه خدمات مناسب در کنار آب‌وهوای مطلوب را مزیت استان فارس قلمداد کرد و گفت: همه این موارد موجب شده که مسافران واردشده به فارس سالی خوب توأم با خاطره خوش را در فارس آغاز کنند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید