امام جمعه شهر شهید چمران: ایجاد اختلاف بین ادیان از اهداف مهم قرآن سوزی است

امام جمعه شهر شهید چمران گفت: هدف دیگر صهیونیست‌ها از قرآن سوزی ایجاد اختلاف مذهبی بین پیروان ادیان است که در پی تشدید آن هستند.

امام جمعه شهر شهید چمران: ایجاد اختلاف بین ادیان از اهداف مهم قرآن سوزی است

به گزارش مؤسسه فرهنگی قرآن پژوهان شمال از شهر شهید چمران، حجت‌الاسلام عارف ابراهیمی ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه شهر شهید چمران با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم اظهار کرد: باید از مکتب امام حسین(ع) درس گرفت، موضوع امر با معروف است.

وی در ادامه بیان کرد: در این روزها حداقل بحث امر به معروف و نهی از منکر جدی گرفته شود، متاسفانه شاهد هستیم برخی عامدانه و غیر عامدانه بی‌حجاب اطراف مساجد و هئیت‌های عزاداری حضور پیدا می‌کنند که باید به آنها تذکر داد که حجاب اسلامی و قانونی را رعایت کنند.

امام جمعه شهر شهید چمران در بخش دیگری از سخنان خود با محکوم کردن هتک حرمت مجدد به ساحت قرآن کریم در سوئد تصریح کرد: فرد عراقی اهانت کننده به قرآن که مسیحی تبار است، در سوئد با موساد مرتبط شده و مورد حمایت چهره‌های تندرو کابینه نتانیاهو است

وی در ادامه تاکید کرد: صهیونیست‌ها آغاز و تداوم موج اهانت به قرآن از جانب افراد لاابالی و بی‌اعتقاد در نقاط مختلف جهان برای انحراف افکار عمومی از شرایط در حال انفجار سرزمین‌های اشغالی است.

ابراهیمی در همین ارتباط تصریح کرد: هدف دیگر صهیونیست‌ها از قرآن سوزی ایجاد اختلاف مذهبی بین پیروان ادیان است که در پی تشدید آن هستند.

امام جمعه شهر شهید چمران گفت: این اقدام صهیونیسم جهانی و آمریکای خبیث را با شدت محکوم می‌کنیم و از دولت می‌خواهیم که در روابط خود با سوئد تجدید نظر کند تا این کشور از چنین اقدامات موهنی دست بردارد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید