اینترنت هدیه خبرنگاری 1402 به کدام خبرنگاران اختصاص پیدا می‌کند؟

روز گذشته به مناسبت روز خبرنگار طی پیامکی به برخی خبرنگاران، اعلام شد 200 گیگ هدیه اینترنت برای آن‌ها فعال شده است. اکنون این سوال مطرح شده که برای چه کسانی اینترنت فعال شده و بقیه خبرنگاران چگونه می‌توانند اینترنت هدیه خود را دریافت کنند؟

اینترنت هدیه خبرنگاری 1402  به کدام خبرنگاران اختصاص پیدا می‌کند؟

به گزارش گروه علم و پیشرفت مؤسسه فرهنگی قرآن پژوهان شمال، روز گذشته به مناسبت روز خبرنگار اپراتور همراه اول طی پیامی به خبرنگاران، اعلام کرد 200 گیگ هدیه اینترنت برای آن‌ها فعال شده است. اما این پیامک برای همه خبرنگاران ارسال نشده و به‌همین خاطر این سوال مطرح شده که این پراتور بر اساس کدام لیست، اینترنت هدیه خبرنگاران را اختصاص داده است.

روابط عمومی همراه اول در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در این خصوص گفت: 200 گیگ اینترنت هدیه امسال بر اساس لیستی که سال گذشته از طرف وزارت ارشاد برای وزارت ارتباطات و در نهایت به این اپراتور ارسال شده، به خبرنگاران اختصاص یافته است.

این روابط عمومی همچنین اعلام کرد: کسانی که در فاصله این یک‌سال به جرگه خبرنگاران پیوسته‌اند و یا به هر دلیلی تا پیش از این جزو لیست وزارت ارشاد نبوده‌اند، می‌توانند همچون سال گذشته با مراجعه به سامانه «e-rasaneh» اطلاعات خود را وارد کنند. بعد از تأیید توسط این سامانه، می‌توانند با مراجعه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند جهت دریافت اینترنت خبرنگاری، ثبت‌نام نمایند.

روز گذشته نیز عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از حضور در یک برنامه تلویزیونی در جمع خبرنگاران درباره این خصوص گفت: «اینترنت هدیه خبرنگاری، ماننده سال‌های گذشته به خبرنگاران ارائه می‌شود. خبرنگاران از سه‌شنبه 17 به مدت یک ماه فرصت دارند تا از طریق پنجره ملی خدمات هوشمند برای دریافت اینترنت خبرنگاری اقدام کنند.»

 

لازم به ذکر است خبرنگاران از سه‌شنبه 17 مرداد به مدت یک ماه فرصت دارند تا از طریق پنجره ملی خدمات هوشمند برای دریافت اینترنت اقدام کنند. این پنجره متعلق به وزارت ارشاد است و لیست ثبت‌شده در آن به وزارت ارتباطات و در نهایت به 

پایان پیام/  

دیدگاهتان را بنویسید