خبر خوب| تحصیل رایگان با ازدواج در دوران دانشجویی!

این سخن حضرت علی(ع) را می‌توان یکی از شاهکارترین جملات در سایر سرفصل‌های موجود در قانون جذب دانست؛ «کسی که چیزی را طلب کند به کل آن یا به قسمتی از آن می‌رسد.» پس حواستان باشد به چه چیزی می‌اندیشید!

خبر خوب| تحصیل رایگان با ازدواج در دوران دانشجویی!

گروه خبر خوب: «انسان آن چیزی را به سمت خود جذب می‌کند که انتظارش را می‌کشد»؛ شاید این جمله در نظرتان کلیشه‌ای باشد، اما با جان و دل که به آن بنگرید، متوجه می‌شوید که خودتان هم به کرات آن را در زندگی‌تان تجربه کرده‌اید؛مثلا ورزشکاری که به خود می‌گوید: برای برنده شدن باید حتما فلان گردنبند را به گردن بیندازم یا فلان کفش را بپوشم، واقعا بدون این‌ها قادر به بردن نیست! اما آنچه به او قدرت برنده شدن می‌دهد، مسلما این عقاید خرافی نیست؛ بلکه قدرت ذهن اوست!  یا وقتی کسی می‌گوید: مردم فقط وقتی به دیدن من می‌آیند که وضعیت خانه به هم ریخته است، شک نکنید که این وضع مرتبا برایش تکرار خواهد شد. یا بارها تجربه کرده‌اید که کسی می‌گوید: من سالی یک مرتبه سرما می‌خورم، می‌توانید با اطمینان شرط ببندید که همین طور خواهد شد. می‌خواهیم این را بگوییم که همه چیز از ذهن نشات می‌گیرد! این موضوع وقتی ارزش و عینیت بیشتری پیدا می‌کند که امام علی (ع) در باب آن گفته است: «کسی که چیزی را طلب کند به کل آن یا به قسمتی از آن می‌رسد.»  این سخن حضرت علی را می‌توان یکی از شاهکارترین جملات در سایر سرفصل‌های موجود در قانون جذب دانست! وقتش رسیده که ذهن‌تان را از بدی‌ها خالی کنید و کوله بار سنگین «نمی‌شود و غیر ممکن است» را پایین بگذارید و با توکل به خداوند، خوبی‌ها و خیر را از او طلب کنید. با همین نگاه مثبت می‌رویم سراغ اخبار خوب امروز: 

مشاور رئیس دانشگاه آزاد یزد گفت: «برای دانشجویانی که ازدواج می‌کنند، شهریه در مقطع کارشناسی صفر شده و برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته می‌شود.» *تحصیل رایگان به شرط ازدواج! در هفته فرخنده و مبارک ازدواج امیرالمؤمنین (ع) و حضرت زهرا (س) قرار داریم. روزهای پربرکتی که پر از خبر خوب در مورد ازدواج است. ما هم توفیقش را داریم که هر روز روایتگر کرور کرور خبر خوب در راستای ازدواج آسان برای شما عزیزان باشیم. خبر خوبی که موجب تسهیل در سنت پیامبر است. اینبار اما خبر خوب‌مان برای دوستداران علم است.دختر و پسرهای عزیزی که در حال تحصیل هستند و قصد ازدواج دارند یا در شرف ازدواج هستند و قصد ادامه تحصیل دارند! جانم برایتان بگوید که «حمیده رسولی» مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد گفته است: «با هدف ترویج فرهنگ ازدواج و تشویق دانشجویان به این امر، حدود ۲ سال است که طرح تخفیف شهریه برای دانشجویانی که در ترم تحصیلی ازدواج می‌کنند، در دانشگاه آزاد اسلامی یزد اجرا می‌شود. برای دانشجویانی که ازدواج می‌کنند، شهریه در مقطع کارشناسی صفر شده و برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته می‌شود.» پیش از این هم رئیس‌جمهور بر لزوم تسریع در پرداخت وام ازدواج جوانان تأکید کرد و گفته است: «باید زمینه صاحب‌خانه شدن جوانان هم فراهم شود تا دغدغه مسکن زوج‌های جوان رفع شود.» انشالله هر چه زودتر این زمینه فراهم شود و ما روایت‌گر آن باشیم!

 ۵۰ سری جهیزیه و کمک هزینه ازدواج به جوانان نیازمند تحت کمیته امداد استان زنجان اهدا می‌شود. * بفرمایید، ازدواج آسان!  گفتیم که در روزهای مبارکی قرار داریم و شما شنونده و خواننده خبر خوبی‌های ازدواجی و ما هم نگارنده  آن هستیم. این بار هم از دیار زنجان! «روح الله صالحی»، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفته است: «همزمان با سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) ۵۰ سری جهیزیه و کمک هزینه ازدواج به جوانان نیازمند تحت این نهاد اهدا می‌شود. وی همچنین، برگزاری دوره‌های آموزشی برای نوعروسان و دختران در آستانه ازدواج و کلاس‌های مشاوره برای دختران بازمانده از ازدواج را از رویکردهای اصلی کمیته امداد برای ترویج ازدواج آسان دانست.» خوش خبر باشید!   عشق واقعی در کنسرت علیرضا قربانی خواننده موسیقی سنتی ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید