رئیسی: از ظرفیت‌های مردمی برای توسعه سیستان و بلوچستان بیش از پیش استفاده شود

رئیس‌جمهور با اشاره به خدمات برجسته‌ای که در طول دوران انقلاب اسلامی برای توسعه و آبادانی این استان صورت گرفته است، گفت: استفاده از ظرفیت‌ها و استعدادهای مردمی برای سرعت بخشیدن به روند توسعه استان بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

رئیسی: از ظرفیت‌های مردمی برای توسعه سیستان و بلوچستان بیش از پیش استفاده شود

به گزارش گروه سیاسی مؤسسه فرهنگی قرآن پژوهان شمال، نشست ویژه اعضای شورای راهبردی توسعه استان سیستان و بلوچستان در حضور رئیس‌جمهور برگزار شد.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در این نشست که عصر پنجشنبه برگزار شد، با اشاره به خدمات برجسته‌ای که در طول دوران انقلاب اسلامی برای توسعه و آبادانی این استان صورت گرفته است، بر ضرورت استمرار این خدمات تأکید کرد و گفت: استفاده از ظرفیت‌ها و استعدادهای برجسته مردمی برای سرعت بخشیدن به روند توسعه استان باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

رئیس‌جمهور، تفویض اختیارات ویژه به استاندار سیستان و بلوچستان برای حل مشکلات و پیشبرد امور استان را ضروری دانست و بر تداوم هماهنگی همه مدیران استان برای رفع مشکلات تأکید کرد.

در این جلسه تأمین اعتبار برای طرح‌های آبرسانی استان، پیگیری اعتبارات مربوط به خط ریلی زاهدان-چابهار، سرعت بخشیدن به طرح‌های اشتغالزایی از جمله فعال کردن معادن استان، تخصیص بودجه برای توسعه فعالیت‌های فرهنگی و همچنین برگزاری جلسات هماهنگی برای هم‌افزایی بین مناطق آزاد، استانداری و ستاد توسعه سواحل مکران طرح و مورد بررسی قرار گرفت.

تسریع در رسیدگی به مسائل ناشی از حوادث سال گذشته زاهدان و پرداخت خسارت آسیب‌دیدگان نیز از جمله موارد مورد تأکید بود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید