رئیسی: هیچگونه پارتی بازی در دولت سیزدهم پذیرفته نیست/کارخانه پتروشیمی خاتم را احیا می‌کنیم

رئیس جمهور خطاب به مسئولان دولتی با بیان این‌که هیچگونه پارتی بازی و فساد اداری در دولت سیزدهم پذیرفته نیست، تأکید کرد: مردم برای ما بهترین ناظرین هستند و از آنها می خواهیم هرگونه فساد اداری را سریعاً گزارش کنند.

رئیسی: هیچگونه پارتی بازی در دولت سیزدهم پذیرفته نیست/کارخانه پتروشیمی خاتم را احیا می‌کنیم

به گزارش مؤسسه فرهنگی قرآن پژوهان شمال در یزد، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در ادامه دومین سفر استانی خود به استان یزد با حضور در شهرستان خاتم با مردم این شهرستان محروم دیدار کرد و ضمن تبریک فرا رسیدن روز زن به بانوان غیور، صبور و زینبی ایران اسلامی و شهرستان خاتم، اظهار کرد:‌ استقبال مردم در حقیقت تجلیل از مقام و آبروی شهداست و به این معناست که مردم شهرستان‌های مختلف این استان همیشه ولایت مدار بود و هستند و به دشمنان انقلاب پیام می‌دهد که شما دچار اشتباه محاسباتی شده‌اید و بدانید که مردم ایران اسلامی همیشه تابع امر ولی هستند.

وی با بیان این‌که مشکلات موجود هیچ وقت مانع ولایت مداری مردم شهرستان خاتم نشده است، افزود: این پیام یاسی برای دشمنان ملت و انقلاب اسلامی ایران است.

رئیس جمهور نیروی انسانی کارآمد، جوان،‌ مبتکر و خلاق را مهمترین سرمایه ایران اسلامی دانست و گفت: ما ذخائر بسیاری در کشور داریم که اگر درست بهره برداری شود می تواند مشکلات کشور را حل کند.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی با بیان این‌که می‌شد در گذشته‌ها زیرساخت‌های توسعه‌ای و راهبردی جدی‌تری برای مردم انجام شود، تصریح کرد:‌ اتکا به خارجی‌ها نظیر آمریکا و غرب یکی از نادرست‌ترین اقدامات و تفکرهای توسعه‌ای برای کشور است.

رئیسی اهانت مستقیم رئیس جمهور آمریکا به کشورهای مختلف جهان را نشان دهنده سیرت پلید استکبار و غربی‌هاست، گفت: هویت ملی یکی دیگر از مهمتریت

وی باور جوانان ما مورد تهدید است و تنها را صیانت از آن ایمان به خدا و دلدادگی به اهل بیت است که به واسطه معرفی شهدا به خوبی بین افراد مختلف جامعه ترویج داده می شود.

رئیسی تنها راه موفقیت اعتماد به داشته‌های داخلی، ایستادگی و فرهنگ مقاومت است، گفت:‌ دولت سیزدهم مصمم است که ظرفیت‌های داخلی نظیر معادن و زمینه‌های مختلف را مورد توجه قرار دهد و با نیروی انسانی کارآمد زندگی مردم را متحول کند.

وی تحول را رویکرد جدی دولت سیزدهم دانست و بیان کرد:‌ نگاه زنان و مردان شاغل در دستگاه‌های دولتی باید تحولی باشد و با اولویت رفع مشکلات مردم حرکت کنند.

رئیس جمهور با بیان این‌که توجه و برنامه‌ریزی برای حوزه مسکن اولویت جدی دولت سیزدهم است، گفت:‌ مسئله و دغدغه مسکن را در شهرستان خاتم حل می‌کنیم.

رئیس قوه مجریه رفع مشکل اشتغال جوانان را از دیگر اولویت‌های اجرایی دولت دانست و بیان کرد:‌ دختران و پسران فارغ التحصیل دانشگاهی را با جدیت برای کسب و کار پایدار حمایت می‌کنیم.

وی ساخت بیمارستان در شهرستان خاتم را با قید فوریت دنبال می‌کنیم، تأکید کرد:‌ در ادامه آنچه که تاکنون انجام شده است رفع مشکل درمانی در خاتم را به زودی آغاز و به پایان می‌رسانیم.

رئیس جمهور ساماندهی راه‌های کشور را از جمله اولویت‌های اجرایی وزارت راه و شهرسازی دانست و بیان کرد:‌ در این راستا ساماندهی سریع جاده‌های ارتباطی خاتم به بهترین شکل را به عنوان یکی از مصوبات سفر دوم پیگیری می کنیم.

رئیسی در ادامه با بیان این‌که مسئله پتروشیمی به عنوان یکی از مطالبات ۱۴ ساله مردم خاتم مطرح است، تأکید کرد:‌ بحث تأمین گاز کارخانه پتروشیمی شهرستان خاتم را از وزارت نفت پیگیری و محقق می‌کنیم.

وی کاهش تورم و معیشت مردم از جمله مهمترین مسائل دولت است، گفت:‌ تلاش داریم در این دوره مشکلات منطقه‌ای و ملی را با همراهی و تلاش مردم  برطرف کنیم.

رئیس جمهور خطاب به مسئولان، مدیران و دست اندرکاران دولتی، گفت: مردم ممکن است در برابر برخی کمبودها صبوری کنند ولی به هیچ عنوان پارتی بازی و تبعیض را نمی پذیرند.

رئیسی با بیان این‌که هیچگونه فساد، روابط ناسالم و پارتی بازی در دولت سیزدهم پذیرفته نیست، تأکید کرد: مردم برای ما بهترین ناظرین هستند و از آنها می خواهیم هرگونه فساد اداری را سریعاً گزارش کنند.

بروز رسانی میشود

دیدگاهتان را بنویسید