رو دست ربیعی به منصوریان در کمپ تیم ملی +عکس و فیلم

تیم فوتبال ذوب آهن در یک دیدار دوستانه فولاد خوزستان را شکست داد.

رو دست ربیعی به منصوریان در کمپ تیم ملی +عکس و فیلم

به گزارش خبرنگار ورزشی مؤسسه فرهنگی قرآن پژوهان شمال، تیم‌‌های ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با برتری ۲ بر یک اصفهانی‌ها تمام شد. * امین کاظمیان و سجاد آشوری(پنالتی) برای ذوب آهن و محمد عباس‌‌زاده برای تراکتور موفق به گلزنی شدند. * سرخ‌پوشان اهوازی اولین بازی تدارکاتی پیش فصل خود را برگزار کردند اما ذوب آهن که در بازی اول مقابل امیدهای خود برنده شده بود، پس از برتری یک بر صفر برابر آلومینیوم اراک موفق شد تعداد بردهایش را در تقابل با حریفان لیگ برتری پیش از شروع فصل، به ۲ برساند. * علیرضا منصوریان در زمان خوش و بش با شایان مصلح و کمال کامیابی‌نیا خاطره دوره حذف تیم ملی امید در دوره سرمربیگری خودش که به دلیل بازی کردن به کامیابی‌نیا محروم، دیداری که با برتری یک بر صفر ایران تمام شده بود به سود عراقی‌ها سه بر صفر اعلام و سبب حذف ملی‌پوشان کشورمان شد یادآوری کرد و به این بازیکن گفت: کمال ۱۳ سال گذشت. یادش به خیر.

* محمد ربیعی و منصوریان هم خوش و بش گرمی با هم داشتند.

* در شرایطی که گادوین منشا، مهاجم فصل قبل مس رفسنجان قبل از شروع بازی به سمت محمد ربیعی نرفت، شاهین توکلی و جفرسون باهیا که سال گذشته زیر نظر این مربی در مس بازی کردند، از او رخصت گرفتند.

  * قضاوت داور بازی در نیمه اول بارها با انتقاد سرمربیان ۲ تیم مواجه شد. در یک صحنه پس از اعلام نشدن هند درون محوطه جریمه به دلیل برخورد ضربه کامیابی‌نیا به دست مدافع فولاد ربیعی به کمک داور گفت از همین الان این اشتباهات را می‌کنید و در لیگ هم آنها را تکرار می‌کنید‌. دست کم دروغ نگویید. * در صحنه‌ای هم منصوریان با اعتراض به داور گفت: با این هیکلت چه جوری خطا نگرفتی؟ * سرمربی فولاد در صحنه‌ای دیگر به شوخی گفت: محمد ربیعی اگر نزدیک محوطه جریمه‌تان خطا شد، خودت بگیر! * کمال کامیابی‌نیا، هافبک فصل قبل پرسپولیس در این بازی کاپیتان ذوب آهن بود. * آرش افشین،  بازیکن اسبق فولاد تماشاگر این بازی بود. * نیمه اول مسابقه با برتری ۲ بر یک اصفهانی‌ها تمام شد. * امین کاظمیان و سجاد آشوری(پنالتی) برای ذوب آهن و محمد عباس‌زاده برای فولاد گلزنی کردند. * بازیکنان تیم ملی فوتسال امید هم برای دقایقی نظاره‌گر این دیدار بودند. * محمد عباس‌زاده که بین ۲ نیمه با داور وسط دچار درگیری لفظی شده بود، پس از لحظاتی همراه با لفته حمیدی، دستیار منصوریان به سمت او رفت و از این داور عذرخواهی کرد. * سعید الهویی و علی کمانگری، ۲ عضو کادرفنی تیم ملی برای لحظاتی با حضور روی سکوهای زمین شماره یک به تماشای بازی مشغول شدند‌.

  * کسری طاهری، مهاجم تیم ملی نوجوانان هم در کنار پدرش مشغول تماشای دیدار ۲ تیم شد.

*مهاجم نیجریه‌ای فولاد که قبل از مسابقه به سمت ربیعی نرفته بود در پایان بازی با سرمربی سابقش خوش و بش کرد.  

دیدگاهتان را بنویسید