صهیونیست نماینده همه یهودیان نیست

معاون بین‌الملل حوزه‌های علمیه با تاکید بر اینکه صهیونیست‌ها نماینده همه یهودیان نیستند، گفت: صهیونیست‌های بسیاری یهودی نیستند و یهودیان بسیاری صهیونیست را قبول ندارند.

صهیونیست نماینده همه یهودیان نیست

به گزارش مؤسسه فرهنگی قرآن پژوهان شمال از قم، حجت الاسلام والمسلمین سیدمفید حسینی کوهساری در هفتمین کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی که پیش از ظهر امروز به مناسب روز جهانی حقوق بشر در سالن همایش‌های باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، ضمن تسلیت ایام فاطمیه، اظهار کرد: بیش از 100 جنایت بزرگ در قرن 21 توسط آمریکا رقم خورده است. وی با اشاره به اینکه یکی از این جنایات‌ها علیه ملت فلسطین و در حمایت از رژیم صهیونیستی است، مطرح کرد: تاکنون آمریکا 44 مرتبه احکام علیه رژیم صهیونیستی را در سازمان بین الملل وتو کرده است. معاون بین‌الملل حوزه‌های علمیه کشور با بیان اینکه حمایت‌های اقتصادی آمریکا از رژیم صهیونیستی نیز انجام شده است، عنوان کرد: دولت آمریکا سالیانه به صورت مستقیم میلیاردها دلار به اسرائیل کمک می‌کند. وی با اشاره به اینکه درکنار این حمایت‌ها، حمایت رسانه‌ای نیز وجود دارد، خاطرنشان کرد: پس از سال‌ها جنایت، طوفان الاقصی موجب شد تا پرده از بخشی از جنایات آمریکا و رژیم صهیونیستی برداشته شود. حسینی کوهساری با بیان اینکه این حمایت‌ها دارای انواع مختلفی است، تصریح کرد: ازجمله آن‌ها می‌توان به حمایت‌های فناوری و اطلاعاتی نیز اشاره کرد. وی با اشاره به اینکه صهیونیست و یهود مساوی یکدیگر نیستند، یادآور شد: صهیونیست‌های بسیاری داریم که یهودی نیستند و یهودیان بسیاری داریم که صهیونیست نیستند.

معاون بین‌لملل حوزه‌های علمیه با بیان اینکه امروز قدرت اصلی در آمریکا دست مسیحیان صهیونیست است، ابراز کرد: اعتقاد صهیونیست‌ها بر این است که اگر یهودیان به اورشلیم باز گردند و در آن‌جا حکومتی تاسیس کنند، آخر الزمان رقم خواهد خورد و مسیح رجعت خواهد کرد. وی با اشاره به اینکه صهیونیست یک نظریه آخرالزمانی است، بیان کرد: این موضوع موجب شده است تا طیفی از مسیحیان با اندیشه‌های صهیونیستی همراهی کنند. *حمکرانی یهودیان در قدس شعار آخرالزمانی صهیونیست‌هاست حسینی کوهساری با بیان اینکه صهیونیست‌ها به شدت تبلیغ می‌کنند که یکی از علائم ظهور، حکمرانی یهودیان در قدس است، اظهار کرد: این نگاه امروز به یک جریان نهادینه شده تبدیل شده است. وی با اشاره به اینکه ده‌ها نهاد مهم در آمریکا داریم که به تشکیل حکومت یهودیان اعتقاد دارند، مطرح کرد: این نهادها اعتقاد دارند که در این مسیر باید هزینه‌های اقتصادی، سیاسی و انسانی را پرداخت کنند تا مقدمات رجعت حضرت عیسی مسیح فراهم شود. پایان پیام/78048

دیدگاهتان را بنویسید