فعال بودن 24 کیلومتر پروژه‌های رتهداری بهمئی/اتمام 14 کیلومتر راه‌های مهم شهرستان بهمئی

مدیر اداره راهداری بهمئی گفت: از دی ماه ۱۴۰۰ که به عنوان مدیر این اداره منصوب شده ام اقدامات و کارهای اساسی و تحول خوبی در حوزه راه صورت گرفته است.

فعال بودن 24 کیلومتر پروژه‌های رتهداری بهمئی/اتمام 14 کیلومتر راه‌های مهم شهرستان بهمئی

به گزارش خبرگزازی فارس از بهمئی نشست خبری مدیر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بهمئی با اصحاب رسانه این شهرستان برگزار شد. مجید کهزادی اظهار کرد: به عنوان مدیر این اداره هرگز از انتقاد نمی ترسم و انتقاد سازنده را عملیاتی خواهم کرد توصیه می‌کنم نقد را با اطلاعات و بر اساس داشته‌ها و مستندات صادقانه بیان کنید در نشر خبرهایی که به شهرستان لطمه می‌زند از همدیگر سبقت نگیرید؛ شما خبرنگاران باید کمک کنید که بهمئی را خوب معرفی کنید و اجازه ندهید این شهرستان به گونه‌ای بد معرفی شود. مدیر اداره راهداری بهمئی ادامه داد: از دی ماه ۱۴۰۰ که به عنوان مدیر این اداره منصوب شده ام اقدامات و کارهای اساسی و تحول خوبی در حوزه راه صورت گرفته است. کهزادی ادامه داد: از شروع به کار در این اداره خیلی از پروژه ها را تمام و تحویل مردم دادیم و یا پروژه جدید و در حال کار داریم که در شهرستان پروژه غیر فعال ندارم. کهزادی بیان داشت: سعی کردم بهسازی گلزار مسیر شهدای شهرستان در اولویت کار باشد که در همین روز گذشته مسیر گلزار شهید حدادی به طول ۳ کیلو متر را بهسازی کردیم.

کهزادی گفت: از جمله کارهای مهم انجام شده در حوزه راه را می توان به روکش آسفالت محور لیکک به بهبهان به طول ۶ کیومتر با اعتبار ۴ میلیارد تومان، آسفالت جاده ملاطهماسب به طول ۱۵۰۰ متر با اعتبار ۱و نیم میلیارد تومان، آسفالت جاده بلوط حصار به طول ۳ کیلومتر با اعتبار ۳ میلیارد تومان، آسفالت ورودی شهرک ولیعصر به طول ۵۰۰ متر و اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان، آسفالت محور لیکک به ماغر به طول ۳/۵ کیلومتر با اعتبار ۴/۷میلیارد تومان، که جمعا ۱۴ کیلومتر آسفالت با اعتبار ۱۳/۷ میلیارد تومان در سطح شهرستان بهمئی به سرانجام رسید. مدیر اداره راهداری شهرستان بهمئی از تامین اعتبار۱۳ میلیارد تومانی حفاظ بتونی(نیوجرسی) برای محور لیکک به بهبهان نیز خبر داد و گفت: بزودی این پروژه استارت خواهد خورد. کهزادی ادامه داد: مهمترین پروژه های فعال راه شهرستان شامل جاده روستایی پهنوک به طول ۹ کیلومتر با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان، جاده روستایی بنه پیر به طول ۵ و نیم کیلومتر با اعتبار ۸/۵ میلیارد تومان، جاده برم الوان به سرآسیاب به طول ۴ کیلومتر با اعتبار قریب به ۱۴ میلیارد تومان، جاده سه راهی ممبی سرآسیاب به سمت الهی آباد به طول ۱ کیلومتر با اعتبار ۵ میلیارد تومان، جاده پشت کوه ملاطهماسب به طول ۱۵۰۰ متر با اعتبار ۶/۵ میلیارد تومان که جمعا۲۴ کیلومتر و اعتبار ۴۷ میلیارد تومان در سطح شهرستان بهمئی در حال انجام هستند.

مدیر اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بهمئی افزود: پروژه هایی همچون آسفالت راه حوزه قلعه ممبی به طول ۸ کیلومتر با اعتبار ۶ میلیارد تومان به زودی آغاز خواهد شد. وی هم چنین از آسفالت راه منیزور به طول ۲ کیلومتر با اعتبار ۲/۷ میلیارد تومان خبر داد. کهزادی گفت: پروژه هایی همچون جاده لیکک به قلات و کندیده به طول۶ کیومتر با اعتبار ۵ میلیارد تومان و جاده ممبی به رودتلخ به طول ۵ کیلومتر با اعتبار ۵ میلیارد تومان در مرحله مناقصه می باشند.

مدیر اداره راهداری بهمئی ادامه داد: با همکاری و تعامل با فرماندار و مدیرکل استان در بحث راه و آسفالت و روکش شاهد تحولات چشمگیری در سطح شهرستان بهمئی خواهیم بود. انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید